Vyhledávání
Podtimní olivový odstín - sleva na jakýkoliv produkt v této barvě - 15%. Můžete vybírat ze všech modelů, stačí napsat do poznámky k objednávce heslo "olivový". Nevztahuje se na objednávky z merino vlny a na sety, které jsou již za zvýhodněnou cenu a rovněž na jiné již zlevněné produkty, jako např. "sleva na svátek" apod. Po potvrzení vaší objednávky, vyčkejte na další e-mail s fakturou (FAPI), kde bude uvedena konkrétní sleva.
Zavinovací šaty tentokrát bez rukávů můžete mít ve všech odstínech, jako Afrodíté šaty zavinovací s rukávy. Tato příjemná letní verze se dá využít i jako 'kabátek ' přes další šaty anebo legíny s topem. Barvičku napište do pozmnámky k objendávce a nezapomeňte uvést výšku postavy, míry anebo konfekční velikost!
Nevíte, co vybrat jako dárek? Chcete něco jedinečného, multifunkčního a kvalitního? Pošleme vám poštou anebo online. Můžete vybrat libovolnou částku na svůj dárkový poukaz.
Tento třídílný set se skládá ze tří báječných kousků, které bez obav využijete i samostatně. Společně pak tvoří nádhernou a praktickou kombinaci. Užijete si ji během teplých měsíců. Kolová sukně s bočníma kapsama je neuvěřitelně komfortní - má poutka, jako většina našich modelů. Yoga top je velmi příjemný jak střihem, tak tvarem, dá se nosit i přes sukni. Tári kabátek na zavazování je možné obléci i samostatně, jako zavinovací minišaty. Má ploché a praktické kapsy, které dodávají kabátku typický ráz. Set je možné kombinovat v jakýchkoliv barvách, dle vašeho výběru. Výběr barev pište do poznámky k objendávce. Přehled barev pak najdete v Galerii barev,
Letní elegantní top z dvojité látky se zavazuje na zádech, je velmi univerzální a pohodlně se dotáhne pomocí šněrování na zádech dle potřeby.
Tento dvojitý pás nádherně dozdobí vaše šaty či tuniku, dá se nosit nejen v pase, ale i přes prsa či boky. Je velmi univerzální, protože je z pružné viskozy a šněrování dovolí utáhnout či povolit na jakékoliv postavě. Je k dispozici ve všech odstínech, pište tedy do zprávy k objednávce, va jaké barvě si jej přejete.
Nová set na léto je tady pro vás! Třídílný set pro svobodný pohyb, tanec..Skládá se úžasných Tribal kalhot, nového topu Martha a oblíbeného a velmi variabilního Réva kabátku. Vybírat můžete ze všech odstínů a poskládat si svůj set jak je libo. Barvičky jednotlivých modelů napište do poznámky k objednávce. Nezapomeňte uvést také výšku postavy a konfekční velikost či míry!