Vyhledávání
Jarní zelený odstín - sleva na jakýkoliv produkt v této barvě - 15%. Můžete vybírat ze všech modelů, stačí napsat do poznámky k objednávce heslo "hrášek". Nevztahuje se na objednávky z merino vlny a na sety, které jsou již za zvýhodněnou cenu a rovněž na jiné již zlevněné produkty, jako např. "sleva na svátek" apod. Po potvrzení vaší objednávky, vyčkejte na další e-mail s fakturou (FAPI), kde bude uvedena konkrétní sleva.
Nevíte, co vybrat jako dárek? Chcete něco jedinečného, multifunkčního a kvalitního? Pošleme vám poštou anebo online. Můžete vybrat libovolnou částku na svůj dárkový poukaz.
Letní ( a nejen) kouzelný doplněk k šatům, minišatům, tričkám i nekonečným kouskům v podobě čelenky, věnečku, opasku kolem boků apod. jsou akčně v nabídce. Vypadají nádherně a rozzáří každý kousek oděvu i ženu ( i slečnu a dívku) samotnou. Cena v EUR18/Price in EUR18
Teplý a hřejivý pás na šněrování z merina vlny, podšitý viskozovým úpletem je možné nosit oboustranně a na mnoho způsobů. Zahřeje partie boků, pasu, ale i třeba prsou. Záleží na obléknutí. Do poznámky k objednávce pište prosím vaše míry-šířku boků a pasu. Aktuální možnosti odstínů merina pošleme obratem.